Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan X-Trail 2007 года

Nissan X-Trail 2007
Автомобиль: Nissan X-Trail 2007 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 250000 км, двигатель - 2.2 дизель, комплектация - Коламбия
Автор: Віктор (Украина, Борислав)   26.09.2013

Всім привіт, купив автомобіль в 2007 році в автосалоні у Львові, вибирав седан але друг умовив купити ікс-трейла, аргументуючи це практичністю та витривалістю автомобіля на наших дорогах. Це вже у мене було шосте авто і третє з салону так, що певний досвід у мене вже був. В перше пройшов тест-драйв на кросовері і враження яке у мене було, що їдеш на тракторі, але швидко звик. Автомобіль в цілому хороший дає впевненість на дорозі, двигун потужний його достатньо для цієї машини, але потребує хорошого дизпалива, коробка механічна шести ступенева працювала добре без нарікань розганяла автомобіль до 200 км. по трасі, на високій швидкості автомобіль не розхитувало тримався дороги дуже добре, навіть в поворот входив на швидкості 140 км.. Ходова дуже міцна і комфортна на швидкості по ямах гнув диски а ходовій нічого не було. За шість років поміняв підшипники на всіх колесах, втулки стабілізатора і колодки кожні 70 тис., все інше в автомобілі витримувало навантаження нашого бездоріжжя, автомобілем об`їздив Карпати і Крим жодного разу мене не підвів, а також тягав причіп до 1 т.. Хочу сказати і про мінуси; не було в автомобілі пониженої передачі дуже важливо для пересування по горах, та бездоріжжі; курсової стабілізації у автомобіля також не було, були небезпечні моменти літом на мокрому асфальті і зимою, врятувало досвід водіння; кондиціонера не достатньо було для задніх пасажирів запотівали постійно задні вікна і багажник; не зручно сідати заднім пасажирам на сидіння, вузький дверний прохід.

Плюсы автомобиля: Хороший економічний двигун, зручна коробка передач, міцна ходова, простора в середині, великий багажник, проходима на бездоріжжі, комфортна підвіска.

Минусы автомобиля: Відсутня понижена передача, відсутня ESP, немає для задніх пасажирів кондиціювання повітря.

Совет покупателю: В загальному можу рекомендувати як надійний автомобіль, спираючись на мій шестирічний досвід водіння цим автомобілем.

Тест-драйв Nissan X-Trail: Nissan X-Trail
Nissan X-Trail

Его название можно перевести как "Х-хвост" или "Х-след" - хуже ездить от этого автомобиль не станет и популярности своей не потеряет. Если есть потребность в кабриолете, но цены и проходимость последних неприятно удивляют, можно купить Nissan X-Trail 2.5 АТ Elegance с огромным люком в крыше – это несомненно достойная альтернатива.

Продажа б/у X-Trail

Nissan X-Trail 2016 Nissan X-Trail 26.000$ 2016 41.000 км