Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan X-Trail 2013 года

Автомобиль: Nissan X-Trail 2013 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 8500 км, двигатель - 2.0 дизель, комплектация - (F--G-)
Автор: Ваня (Украина, Киев)   04.11.2013

Після того, як появилась можливість придбати новий автомобіль, довго вибирав марку і вивчав характеристики - розхід, висота (бо гараж - 190см), лошадки і т.д. Бюджет був до 40 000$. Вирішив, авто буде з класу кросоверів, зупинився на Nissan X-Trail, VW Tiguan, Hyundai Santa Fe, Mazda CX-5. Це марки, які найбільш відповідали моїм критеріям.

Після прогулки по всіх салонах, вирішив, беру Nissan X-Trail. Так як , ще знайомий вся цю модель , був задоволений!

Виїхавши з салону, автомобіль перевершив всі мої очікування: ями, не великої глибини, не відчуваються, підвіска всіх їх глотає, руль дуже чутлий, місця (після розкладання задніх крісел) вагон, розхід - згідно паспорту, проходимість!

Їздив я, тішився, але "не довго музика грала, не довго фраєр танцював". Проїхав 1500км .На трасі, після перевищення 3000об/хв, авто заглух і був чутись легкий запах дизелю в салоні. Загнав в автосалон, вони сказали чекай і я чекав, аж цілих 2 дня, причину поломки авто! Виявилося, що кільце ущільнення під форсункою, браковане. Чекав ще 14 днів, бо везли з Європи(( . Але все по гарантій без всяких питань, трохи нерви спортили.

Дочекавшись своє авто, зразу поїхав в Санкт-Петербург через Білорусь - дорога казка, також дизель дешевий і якісний. Після 3000км обкатки машину, як прорвало. Вона ще більше стала агресивніша на дорозі.

28.10.2013 - поставив авто в гараж і зняв клеми з АКБ, потім надів і тут ЧУДО, магнітола запросила Pin Code. Я його ввів, нічого не відбуваєтсья, позвонив в салон вони сказали 200грн і все буде ок! Я ще не мав часу звернутися.

Коротко описав, свої відчуття і проблеми даного авто, які в мене виникли.

Плюсы автомобиля: Якість, проходмість, розхід, місткість, комфорт.

Минусы автомобиля: Закривати капот необхідно обережно, бо лишаються вмятини, велюр дуже маститься, необхідні чохли, коври - гавно, весь мусор під ним.

Совет покупателю: При по купці авто, ще необхідно заплатити першу реєстрацію - 12000 грн. Все що вам будуть пропонувати менеджери з додаткових аксесуарів в салоні, відмовляйтеся, дешевше в два, а то в три, рази купити в інтернеті. Під час обкатки заправляйте, якісне пальне.

В тот же день Ваня дописал: вибачайте за помилки)))

Через 2 мес. и 10 дней Ваня дописал: Ще виявив декілька не приємних моментів. 1. Після їзди по болоті, багнюка дуже далеко залазить під в задній бампер, навіть, керхером не вимивається. Все треба пальчиками діставати, а це справа не з приємних. 2. Велюр сильно маститься і важко відмивається. Проблема вирішиться після покупки чохлів. 3. Зимою, щоб машина прогрілася, необхідно дужеееее довго чекати. 4. ОБЕРЕЖНО закривайте капот. При нажимані на ребро капота, видно маленьку вм'ятину. Все це, що виявив останнім часом!

Garbuz

Як Ваша магнітола? Мене сьогодні теж порадувала сюрпризом. Машина місяць як з салону, вийшов зранку перегнати авто, а магнітола не включилась... Автосалон нісановський недалеко від будинку, вирішив заїхати, Через годину вийшов, щоб їхати, запустив авто - все грає і блютуз працює? І що це було? Це щоб сильно не радів чи як???

З магнітолою розібрався, після введення коду необхідно кнопку "6" потримати декілька секунд і сталося чудо, все запрацювало! Ця система призначена для того, щоб після викрадення магнітоли не можна було б нею користуватися (але їх перепрошивають). Інколи бувають, такі глюки.

Garbuz

Дякую за відповідь. Питав знайомих, кажуть що в мороз і жару з магнітолами таке буває. . Але проходить.

Garbuz

Ще цілком згідний на рахунок ковриків - малеькі г... А ціна в салоні за них 640гр. Купив на базарі великі ковшиком повний комплект 340гр. І чохли на сидіння теж через тиждень придбав - велюр, приємний на дотик, але велюр, швидко зашурується. І в багажник одразу старе покривало, щоб не поцарапати. От якось так. А в цілому машинка поки що радує.

Ти правий, все що пропонують в салоні є ДОРОГИМ, поритися в інеті і придбати дешевше в декілька раз

Lelik

Покупайте на рынке коврики,вдвое дешевле!

Абсолютно вірно!!!

Исаков Андрей

автору +5 за отзыв! собираюсь брать ближе к лету, Автор, подскажите пожалуйста, розхід - згідно паспорту, а с прогревами? и это по борт.комп. или сами замеряли? а вы ещё говорите долго греется, но ведь подогрев сидений норм.работает?, или пока холодный двигатель - не тянет? заранее благодарен за ответ. Андрей, Харьков

ПривІт Андрій!!!На даний момент, якщо хочеш брати 2013 року авто, то підбирай момент, коли будуть всякі знижки/акції!Багато знижок коли необхідно сплавити старі комплектації! якщо чесно, я не звертав уваги на розхід при прогрівані, але саме краще коли , трохи прогрів і на маленькій швидкості їхати, авто бистріше прогрівається, сам замічав. Я орієнтовно, дивлюся на борт. компютер і скільки заливаю. Підігрів сидіння допомагає у випадку холодній погоді і воно працює від напруги, незалежно від нагрівання двигуна! Коли холодний, принципі, тяга є, але я не перевіряв, бережу автомобіль! немає за що, завжди зрадістю допоможу. Якщо є якісь питання звертайся! Красивий нісан має бути 2014 року, подивися. Він трохи довший і широкий. За ціну не знаю!!!!

Slavik0080

Дизель не греют на месте.Завёл и поехал потыхеньку,впустую нет смысла молотить.

Тест-драйв Nissan X-Trail: Работа над ошибками
Работа над ошибками

В умах обывателей рестайлинг носит исключительно косметический характер. Принято считать, что отправной точкой к визуальному обновлению модели служат законы рынка

Продажа б/у X-Trail

Nissan X-Trail 2015 Nissan X-Trail 14.000$ 2015 150.000 км