Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan X-Trail 2013 года

Nissan X-Trail 2013
Автомобиль: Nissan X-Trail 2013 г.в., универсал, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 947 км, двигатель - 2.0 бензин, комплектация - SE F-AG
Автор: Петро (Украина, Хмельницкий)   08.12.2013
Nissan X-Trail 2013 фото $i

Через 3 дні буде місяць, як придбав авто в салоні. Наїздив 947км, почав обкатку ще по теплій осінній погоді в місті, поза містом, по трасі і ось вже кілька зимових прохолодних днів. Вже можна щось і написати. Вибір був довгим. Були налаштовані на Hyundai Tucson, і тільки на нову машину, бо з б/у вже награвся досить. Але поки наскладали грошенят з`явилось багато негативних відгуків про авто української збірки. От почали шукати варіанти. Почав з китайців, і зрозумів що це взагалі не варіант. Santa Fe - непоганий варіант, але дорогувато. Зацікавився пікапами Mitsubishi L-200, Nissan NP-300. Чудові авто, чудова ходова, велике вантажне відділення, але! Є ще тесть з тещею солідного віку, і сісти їм в ці машинки просто нереально, а машина має бути одна на всі випадки життя. Треба було знайти авто з: 1 - повний привід; 2 - великий кліренс; 3 - великий багажник; 4 - побільше місця на задньому ряді. А саме головне вписатись до 35 тис $. Skoda Yeti відпала по всіх чотирьох пунктах. Ford Kuga - по самому головному, ну і не дуже велика машинка. Captiva - кліренс 180 + передня юбка, не підходить. Довго думав про Дастер, вже майже наважився купляти, але все ж таки вирішив не економити і брати щось надійніше. Suzuki Grand Vitara - дружині не сподобався салон авто, а мені деякі відгуки. KIA Sportage - в цілому непогана, але невелика і жорстка ходова. Outlander - хороший варіант, але я хотів МКП. Залишились Subaru Forester та Nissan X-Trail. Проблему вибору вирішив славетний субаровський опозитний двигун, а вірніше те, що я не хотів мати з ним труднощів в майбутньому. Ось так і зупинився я на Хитрилі. І поки що не жалкую. Тепер про розхід топлива. В перший день везли в багажнику 4 колеса, в салоні 4 людини - розхід був 18-19л. Вже на другий день 2 чоловіки в салоні - розхід по місту 11.7-11.8л. Через тиждень 11.4-11.5л по місту і до дачі розхід практично однаковий. Потім їхав по трасі 300км - розхід спочатку 9.3л, потім вийшов на 8.7л, швидше 80км/год не їхав. Після повернення в місто-розхід по місту став 9.4л. Зараз, з похолоданням 9.8л (в салоні часто 4 людини, в багажник ці дні більше 50кг не перевозили, ну і швидкість невелика - обкатка). Шумоізоляція. Таки поганенька. Поки їздив по місту - не переймався. А от по трасі напрягає, буду щось з цим робити. А от рульове управління порадувало легкістю. Потужності двигуна достатньо і в місті, і поза містом. Взагалі дійсно універсальне авто, гарно веде себе в місті, досить кероване, і за містом встиг вже проїхатись по розкатаній після збору буряків сільській дорозі - тримається нормально. Вчора підморозило - мав можливість перевірити роботу ESP на слизькій дорозі, працює! Заїзд на дачу по досить крутій гірці - тяги вистачає. Підвіска в принципі комфортна, по хорошій дорозі машинка пливе, нерівна дорога - нормально, ями краще обійти але пару штук ковтнув - терпимо, а от лежачі поліцейські!!! - тряхне досить відчутно, але на те їх і роблять - зменшіть швидкість, панове! Зовнішній вигляд авто. Багато є думок з цього приводу, але мені екстерьєр машини довподоби. Нормальне квадратне чоловіче авто. До чого треба було звикнути під час руху, то це до масивного капота. Вже адаптувався. Багажник. Ну тут тільки позитив. Він, напевне, найбільший серед конкурентів. Можливо не так зручно складати задні сидіння, як в Колеосі, але враховуючи скільки всього можна буде запхати, з цим можна змиритись. Ніяких торохтінь ящика та полички - в ящику аптечка, вогнегасник, аварійний знак. Дуже зручно, а якщо перекласти поролоном - то ще й тихо. Єдиний мінус, який не псує вражень поки не користуєшся - розташування запаски. Реально не зручно. До речі про запаску, кругом пишуть повнорозмірна. Так. Але 16-ка. Тоді як колеса 18, ну мінімум 17-ки в залежності від комплектаціі. Просто майте це на увазі. В мене, наприклад, 18 в комплектації, на зиму одразу ж в салоні взяв зимову резину і диски 17. А запаска 16. В цілому висновок поки що такий: по співвідношеню ціна-якість-практичність кращого варіанта не бачу.

Плюсы автомобиля: Кліренс, великий багажник, достатньо місця на задньому ряді, легке рульове управління, повний привід, підходить і для міста і для бездоріжжя.

Минусы автомобиля: Тільки щодо комфорту: незручно сідати на задній ряд - вузькі двері знизу, люк краде місце над головою - теж у задньому ряді, незручне розташування запаски, тепло з повітрепроводів на ноги водію та передньому пасажиру тільки збоку справа водію і зліва пасажиру - дружина скаржиться що на ліву ногу дує тепло, а в праву холодно.

Совет покупателю: Поки що плюси переважають мінуси. Якщо Вам потрібна машина 2 в 1 - для міста та поза містом, для перевезення невеликих вантажів за місто, думаю це досить достойний варіант.

Через 2 мес. и 2 дней Петро дописал: От і наїздив 3000 км. Машинкою користуюсь 3 місяці. Політ нормальний! Вже спробував повний привід. По снігу 40см на підйом та спуск іде добре. Розхід з прогріванням і в міському циклі 12л. Дуже зручні пасажирські крісла, можна сказати ортопедичні. Якби ще підголовники регулювались вперед-назад... Водійське крісло - спочатку не міг нарадуватись, а коли вже звик, то хотілося б більшої бокової підтримки. Хочу відмітити відмінне регулювання та потужність передніх фар. А от задні освітлюють недостатньо. До вузьких задніх дверей так і не звикли, тому всі поважні пасажири їдуть спереду, хоч це і не за правилами етикету, але що поробиш, якщо там зручніше. В цілому як і раніше, плюси переважають мінуси. З основними завданнями машина справляється!

Niki3003

Простите, а какие трудности с субаровскими двигателями?

Тут, на Infocar, есть большой тест-драйв Forester, я вряд-ли расскажу лучше. А если коротко, то это - сложность конструкции двигателя и соответственно ремонта и обслуживания.

Snegoktm

Трудность лишь одна на 100 000, приготовь 20 000 грн. А так всё никаких проблем

Андрій КАМ

А ці диски, що на фото, вони комплектувалися з салону???

Ні. В комплектації ідуть звичайні сірі 18-ки. А це мій особистий дизайн, 18 з всесезонкою зняв і залишив на літо. А на зиму в салоні встановив 17 і вибрав собі ці чорні диски.

Lelik

Что за бренд(диски)Вы ставили?,красиво смотрится с чёрными!!!

Диск Replika Nissan R17 (легкосплавные)

І ще коли замовляв машину одразу ж замовив молдінги, захист двигуна, захист радіатора. От мені її, таку красуню, з цим всім і бантиком прикрашену і видали! Правда щодо захисту радіатора, чесно кажучи думав, що за 840гр поставлять сітку повністю на весь перед, а поставили тільки в самому низу. Коли спитав чому не все повністю, мені відповіли: "Так це ж ще 400гр" ! Я вирішив, що певне вже без них спрвлюсь. Це був єдиний не дуже приємний момент в спілкуванні з працівниками салону. А так дуже приємні хлопці.

1946анатолий

кто скажет о 2006г коламбия x-trail передние крылья-металл или пластик я видел с пластиком

SatLOK

Привіт, Петро! То як на сьогодні твоє авто працює? Чи є якісь особливі нарікання?

Двигуна 2.0 малувато, по трасі на обгонах з 2,5 відчуваєш себе більш впевнено. На дальні відстані крісла виявились не такими вже і зручними. Багажник очікування виправдав. Особливих нарікань немає. Наїздив 10тис км, поїду на ТО, послухаю що скажуть.

Lelik

Нормально и 2.0 на обгон,после 80 подхватывает хорошо и не замечаешь как уже за 120 перевалило.То что 2.5,или более,не говорит о том что всё пройдёт гладко.Есть одно,не уверен,не обгоняй по встречке,какой бы двигатель не был.И на 4-х литровой бэхе можно не успеть.Нужно ездить адекватно.и не искать приключения на свою попу.Тогда будет всё отлично.Я на рисковые обгоны ни пойду с любым объёмом двигателя,это дорога,а дороги у нас Г.всякое может случиться.Блохину и Хамер не помог. Ни гвоздя ни жезла. Уже нового Хитрюжку протестировал,хоть он и не Хитрюга уже,но красивый и комфортный,едется и управляется отлично.

Lelik

Я привык, мне и семье хватает. Свои 110-120 едет без напряга. Даже свободно до 140-ка разгоняется, больше не пробовал, и то это по встречке на такую скорость выходил. Крейсерскую держу, даже на хорошей дороге 100-120. У меня есть несколько очень хороших знакомых, с огромным опытом вождения. На своих внедорожниках, как Прадо, мерс АМG-560 лс, по разу вылетели с дороги, один затормозил метр от дерева, другой чудом остановил , не успевшую машину в кувыркание перейти, теперь оба максимум на хорошей дороге 140к, а зимой 100-ка. И это уже у них постоянная скорость. По новому Хитрецу. Я бы поменял, смело взял бы в 2.0 Style & Navi. Название, названием - главное, комфорт, ездовые качества и то что может и умеет машина. А может и умеет достаточно, что бы купить. По квадратной форме - согласен, это его стиль и внешний вид, на мою мислю, можно было бы его доработать, сделать чуть шире, задний ряд двигающийся как в новом, торпеду можно новую, консоль, с мордахой поработать, но оставить таким , более квадратным.

Дмитрий Роговой

Отличный бегемот! Из косяков сразу сними заднюю хром-накладку и проклей антискрипом - шкребет краску, потом рж. ДУТ врать начинает. чистить или присадками в бенз, или вытаскивать и резинкой обычной аккуратно. кстати, их два, по обоим бортам машины. И осторожно с юбкой заднего бампера на бездоре. рвут часто. удачки!

Тест-драйв Nissan X-Trail: Работа над ошибками
Работа над ошибками

В умах обывателей рестайлинг носит исключительно косметический характер. Принято считать, что отправной точкой к визуальному обновлению модели служат законы рынка

Продажа б/у X-Trail

Nissan X-Trail 2015 Nissan X-Trail 14.000$ 2015 150.000 км