Лого Nissan

Nissan X-Trail 2022

Nissan X-Trail 2022 / Фото #0
1.5 VC-T
163 л.с.
Xtronic CVT
2WD
Комплектация: Visa
31.202 $
1.5 VC-T e-Power
204 л.с.
Xtronic CVT
2WD
Комплектация: Acenta
38.010 $
1.5 VC-T e-Power
213 л.с.
Xtronic CVT
4x4
Комплектация: Acenta
41.188 $
еще комплектации ...

Nissan X-Trail (Нісан Ікс-Трейл) - 5- або 7-місний позашляховик класу «К2» з переднім або повним приводом. Четверте покоління моделі, офіційна прем'єра Європейської версії відбулася 6 вересня 2022 року в рамках онлайн презентації. На американському ринку автомобіль продається під назвою Nissan Rogue.

Четверте покоління X-Trail спирається на усталену філософію трьох попередніх поколінь: м'язистий дизайн, утилітарність і широкі можливості повного приводу. А завдяки новій платформі Alliance CMF-C, він знову підіймає планку в сегменті кросоверів. Нова платформа втілює перспективне проєктування, інновації та передові технології, разом все це дає змогу насолодитися поліпшеними динамічними характеристиками та передовими технологіями.

Основними фірмовими елементами дизайну екстер'єру X-Trail э панорамний дах, V-подібна решітка радіатора та виразні фари, вбудовані у передній бампер із денними ходовими вогнями та покажчиками поворотів, обрамляють фронтальний ракурс автомобіля. З боків м'язисті передні та задні колісні арки виділяють X-Trail з-поміж інших автомобілів на дорозі, а вставки в основі дверей забезпечують плавність ліній. Три чверті задньої частини автомобіля охоплюють панорамні фари, а атлетичного вигляду їй надає стійка у формі плавця.

Серед ключових аеродинамічних особливостей - «тривимірні» дефлектори в нижній частині передньої панелі, активна заслінка в решітці радіатора для керування потоком повітря в моторному відсіку, особлива форма передньої стійки, кришки на днищі для керування потоком повітря під автомобілем, а також унікальна «повітряна завіса», яка точно спрямовує потік повітря від передньої частини X-Trail до його боків.

Що стосується двигуна та коробки, то для Ікс-Трейл доступний лише один двигун, але у двох варіаціях. 1,5-літровим турбодвигуном на 163 к.с. у парі з безступеневою трансмісією Xtronic. Та 1.5-літровий гібридний двигун системи e-POWER з потужністю або 204 або 213 к.с.

Завдяки вишуканій атмосфері, оригінальному дизайну та високому рівню комфорту Nissan X-Trail задає високу планку в інтер'єрі для позашляховиків. Велику увагу приділено ергономіці й тактильним властивостям перемикачів і кнопок. Автомобіль має прості, інтуїтивно зрозумілі елементи керування обігрівом/кондиціонуванням повітря, а також кнопки, що керують функціями центрального екрана, як-от аудіо та навігація.

читать дальше

Отзывы владельцев Nissan X-Trail 1

  • БогданБогданКиев
    Украина
    X-Trail 2023 1.5 АКП Техна, 1.000 км

    Аванс заплатили 30 березня і авто приїхало в кінці червня. Проїхав першу 1000 з яких половина по Києву, а інша траса Київ - Львів. У нас 3 малих дітей тож брали виключно заради 7 місць, нічого цікавішого в рамках цього бюджету і наповнення не знайшли на той момент на ринку. Б/в не хотілося після...

Конкуренты Nissan X-Trail